Nje kartoline per ditelindje

was specially registered forum tell..

Nje kartoline per ditelindje

Si shkruhet nje ftes per ditelindje ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 4 lexues 2 njoftime ne pritje. Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Pranoj Cdo Lloj Pune.

Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar.

Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Profesioni: Shitese.

Kam eksperience 7 vjecare ne kete profesion!! Brenda dhe jashte vendit!! Me kontaktoni ne nr e meposhtem ose me shkruani ne Gmail-in tim: xhuljosuci gmail. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-si shkruhet nje ftes per ditelindje Si shkruhet nje ftes per ditelindje ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Identifikohu ose regjistrohu. Urime per Ditlindje.! Pershendetje,kerkoj disa urime per ditlindje me duhet shum,nese dini ndonje ju lutem te shenoni ketu!

Faleminderit shum. Narkomane likes this. Urimet e mia me te perzemerta. Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende. Narkomane6 Dec Pinky likes this. Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur,kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte EDHE ! Trendafil i celur, urime per gjithe jeten! Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate.

Shume urime! Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit Shume urime yll!

Cerita ibu janda cantik jilbab ngewe di rumah

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate. Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter. Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili. Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty.

Lisa6 Dec Pinky24 Dec Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen! Ledionik24 Mar Airbourne31 Mar TinkerBell likes this. Ku humbi urimi i bukur shqip "U befsh vjec!Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!

Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Sot eshte data 13 mars i vitit dhe une i uroj fjalet me te perzemerta tezes time te dashur te dua shume teze je tezja me e mire per mua. Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne.

E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij. A e di se cili eshte vendi im me i dashur ne bote? Jane krahet e tu kur me perqafojne. Ne kete dite speciale, me jep nje perqafim dhe te festojme ditelindjen tende e dashura NENE. Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty.

Motra ime e dashur. Ti je speciale, ti je motra e cilat perlahet me mua, luan me mua, me ndihmone, me bertet. Por mbi te gjitha ti je motra ime me nje zemer te bute dhe te dua shume motra ime e dashur. Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate.

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter. Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili. Sot feston ditlindjen njeriu me i mrekullueshum ne bote.

Te uroj shum fat ne jete, ne pune vullnet, ne trup shendet, ne enderra realitet, ne ide drejtesi ,ne nerva qetesi, ne fytyre bukuri dhe shum fat ne dashuri!! Hej ckemi? Sot kam vendosur te fal gjithcka qe kam nder mendJe!!! Sepse kjo esht menyra me e bukur per te shprehur gjithshka dhe per te bere te lumtur dike.

Dhe un dua te t'bej te lumtur sepse e meriton vertet. Dua te t'tregoj qe ke nje rendesi teper te madhe per mua dhe gjithmon do kesh vendin tend ne zemren time pavarsisht gjithshkaje. Kjo e sotmja duhet te jete nje nder ditet me te rendesishme per ty pasi Mos u merzit per vitet qe kalojne. Gezohu per castet qe po perjeton Gezuar ditelindjen.

Urime Ditelindjen për Fëmijë

Ato jane treguesit e ekzistences tende! Festoji ne menyren me te mire qe te kesh gjithnje dicka per te kujtuar. Kalo tek. Jo tani. Reti Latifi.

Si Te Beni Nje Kartoline Per Ditelindje!!!🎀

Kjo e sotmja duhet te jete nje nder ditet me te rendesishme per ty pasi eshte dita me e rendesishme pasi ti sot feston 34 vjetorin e lindjes. FatonHaxhere Krasniqi.Beqir SINA. A thue i ngjet gjyshit te tij edhe si hajn i pasunise se shqiptarve dhe si trathtar dhe vrases i patriotve te kombit? Nuk qekna per tu habitur per ne shqiptart I paskemi ngjar mretit me qene hajdut dhe tradhtarPor cedo se baba Stalin me djalin e tij Enver e paten ba shqipnin kopesht me lule qe e gjith bota qe mahnitur per perparimin e shqipnis ne mes te ballkanit si nje kopesht zoologjik.

Athua se se te gjitha qe propagandoj Enveri jane te sakta???? Ky djaloch i ri i edukuom neper boteme rrenja te forta ne chdo ane ,meriton rrespektin dhe mund te jet aj qe i mungon plitikes shqiptare-Sa i perket titudhit ata vetem popudhi mund ta vendose nepermjet votes…. Si do qofte kohrat e kaluara kan diktua per ni Princ apo Kralesht dasht e pa dasht -ka ken loja e ashtuzme dhe rrethi i tidhe …sot,esht loja e pa kufijshme dhe ne fund pa njerzore — fitorja esht humbja per popudh — humbja e popudhit esht fitorja e panjerzeve….

Edhe sikur Gjergj Kastrioti te ngjallet nuk do te mundet te ngrisin zanin e shqiperis sa Mbreti Zogpor per turkofilat he serbo-sllavofilat ky do te mbes I poshter sepse kane arsye ta urrejn kur u martu naltmadhnia e tij Hitleri I madh I dhuroj bencin Mercedes qe vetem 3 cop ishin prodhu nje per mretin faruk nje per mretin e shqipnis 20 ; MILIONSH me [popullsi dhe nje per vetin e tij e kishte mbajt ….

Your email address will not be published. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed. Si organizata shqiptare … [Read More Comments A thue i ngjet gjyshit te tij edhe si hajn i pasunise se shqiptarve dhe si trathtar dhe vrases i patriotve te kombit? Leave a Reply Cancel reply Your email address will not be published. Lidhjet Albanians in Michigan Antena.

Rman restore script

Sportakiada Alida Duka Koncert Michigan. Votimi emigranteve. Uldedaj Rochester Darka Shkodrane.Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme por nuk ekziston asnje aq e bukur sa te transmetoje gjith dashurine qe kam per ty Meqenese thjeshtesia eshte forma e bukurise Vella i dashur, gjaku i gjakut tim te uroj edhe vite te lumtura.

Dedikuar vllait tim Dejonil Sot para 23 vitesh Zoti na bekoi me nje engjell. Ji krenar per veten. Edhe pranvera te lumtura vellacko. Urime ditlindjen. Urime ditlindjen i shtrenjti im. Je krenaria ime.

Një kartolinë për ditëlindje

Urime ditlindjen moter edhe shum te tjera te dashuroj ne jet te jesh e lumtur per gjithmon. Ti je speciale, ti je motra e cilat perlahet me mua, luan me mua, me ndihmone, me bertet. Por mbi te gjitha ti je motra ime me nje zemer te bute dhe te dua shume motra ime e dashur. Te deshiroje shum lumturi dhe suksese ne jete. Urime detlindjen o vella i dashur shpresoj tet te lumtur rinin tane qe dot kesh xhithmon e ibafshvjet te lumtra dhe me gezime tung nga leta.

nje kartoline per ditelindje

Qyteti : Kukes - Postuar me: August 16, am Email. Qyteti : Kukes - Postuar me: August 15, pm Email. Qyteti : prishtin - Postuar me: October 12, pm Email. Qyteti : mitrovic - Postuar me: July 8, pm. Qyteti : Gjakov - Postuar me: June 3, pm Email. Qyteti : viti - Postuar me: May 13, am Email. Qyteti : prishtin - Postuar me: February 4, pm Email. Postuar me: December 3, pm Email.Qofte kjo jo vetem per Krishtlindje por edhe per raste ditelindjeshfestash te ndryshme etj.

Kjo tregon qe ju jeni te interesuar per te krijuar dicka te vecante dhe eshte e mrekullueshme ta besh dike te qesheqofte edhe per pak minuta. Eshte pak e kushtueshme — Nje kuti me 10 kartolina mund te kushtoje rreth 12 dollare ndersa kartolinat e personalizuara online kushtojne rreth 6 dollare 10 kartolina duke perfshire edhe posten.

Eshte e thjeshte — Te krijosh kartolinen tende te festive online do te thote vetem disa klikime me maus. Ndiqni udhezimet tona te meposhtme dhe ju do te merrni kartolinen tuaj festive te personalizuar direkt e ne deren tuaj. Eshte e kendshme — Nuk ka gje me te bukur per gjysherit se nje foto e niperve te tyre te shtrenjte.

Nordictrack screen netflix

Tani ndiqni keto keshilla dhe ju do te beni nje pune te shkelqyer. Duke pasur nje vision te qarte ne koke kurseni kohe dhe njekohesisht beni dicka te bukur dhe te vecante direkt nga programi. Zgjidhni nje faqe online nese doni qe miqte apo te afermit te printojne kartolinat tuaja dhe shume opsione te tjera — Eshte e rendesishme te kerkoni ne google per nje faqe qe ju jep mundesine te krijoni kartolinat tuaja te deshiruara te urimit. Kur te keni gjetur nje faqe me dizajn qe ju pershtatetkrijoni nje llogari dhe ngarkoni fotot tuaja ne kete faqe.

Zbavituni duke perdorur keto efekte deri kur te kenaqeni me rezultatin. Nje pjese programi tmerresisht e perdorshme qe ju tregon si te ktheni fotot tuaja dixhitale ne kartolina simpatike krishtlindjesh eshte MonkeyPhoto Version 3. Por sot nuk do te flasim per kete gje, mbase flasim ne artikujt e ardhshem. Gjeni urimin e duhur- Zgjidhni mesazhin duke u bazuar ne ngjarjen apo eventin qe po ndodh.

Ne varesi te stilit te kartolines qe zgjidhni keni mundesine per te shkruar 50 deri ne karaktere si nje mesazh personal.

Ni ese per ditlindjen e nje shoqes tem...

Kartolinat e palosshme ju japing me shume hapsira duke qene se mesazhi shkruhet ne anen e brendshme. Gjithashtu keni mundesine e zgjedhjes se llojit te shkrimit. Deshironi ta beni edhe me personale? Keto opsione sigurisht qe kushtojne me shume. Shumica e faqeve ju lejon te ndryshoni foton apo te shtoni tekstin.

Gjithashtu wshume te tjere ju lejojne te zgjidhni dizajn tjeter nese nuk ju pelqen origjinali. Me pas shenoni adresen ku do te dergoni kartolinat. Njehere te zgjidhni metoden e dergimit rekomande-me i shtrenjte ose i rregullt- i lire eshte koha te pranoni koston e pergjithshme.

Me pas kaloni ne informacionin per menyren e pageses dhe prisni per transportin. Wal-Mart eshte kryesisht me pak i shtrenjte se faqet e tjera. Kartolinat kushtojne afersisht 0.

nje kartoline per ditelindje

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed. Bebet e porsalindura duken me bukur pa rroba. Per femijet me te medhenj mendoni veshje baze dhe solide, jo metaleveshkronjave, logove ,karaktereve,vijaveprintimeve apo copave me pika. Vishini femijet tuaj sipas moshes qe ata kane qe ata te ndjehen komfort dhe me personalitet. Mos i vishni nje vogelusheje pa mbushur 3 vjec fustan me lule te medha apo nje djaloshi pa mbushur 3 vjec kostum me kopsa dhe me kemishe e kollare pasi pervec jorehatise do te kene nje personalitet te kamufluar prej te rrituri gje e cila pasqyrohet nepermjet fotos.

Menjanoni ngjyren e bardhe nese jeni duke fotografuar jashte shtepise pasi mund te jete shume reflektive.Dhe mos harro dhuratat! Hapni rrugen! Edhe ! Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet.!

Te duaaa…! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. TE DUA shume. Shummm Shummm Urime per ty. Your email address will not be published.

Jose de jesus car crash facebook post

Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.

nje kartoline per ditelindje

Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies.

It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website. Ti je tifozja ime e preferuar! Show More. Aboohu per ti mare lajmet e fundit! Artikuj te ngjajshem. May 15, 23, October 15, 19, April 28, 17, December 10, 15, Urime e Dashura Ime Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb.

Leave a Reply Cancel reply Your email address will not be published. Me te shikuara Close. October 8, 2, This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Close Privacy Overview This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website.

We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience. Necessary Always Enabled.

Non-necessary Non-necessary. Close Log in Forget?


Tagis

thoughts on “Nje kartoline per ditelindje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top